Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Oblečení, boty, šperky

Doporučená inzerce:   (jak se sem dostanu?)

Prodám REPLAY RIFLE - obrázky inzerce
Prodám REPLAY RIFLE - obrázky inzerce

Prodám REPLAY RIFLE

Cena: 1 499 Kč
Zbývá 10 dnů

ukázán 86x TOP 1x

Prodám rifle REPLAY, párkrát nošené, jsou jako nové. Krásně sedí a jsou hezky propracované. Vel. 27/34, délka 105cm a přes boky mají 80cm. SUPER STAV. PC 2.990.-.

Gucci sluneční brýle. Louis Vuitton, Chanel.  - obrázky inzerce
Gucci sluneční brýle. Louis Vuitton, Chanel.  - obrázky inzerce

Gucci sluneční brýle. Louis Vuitton, Chanel.

Cena: 599 Kč
Zbývá 30 dnů

ukázán 357x TOP 1x

Prodám luxusní sluneční brýle zn. Gucci. Mají tvář nadčasových pilotek. Brýle dostanete včetně kompletního příslušenství (s boxem a kartou). Foto jsou reálné. K dodání ihned.

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 2186 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce nabídky
Název a popis    (Zvýhodněné inzeráty - jak se sem dostanu?)
Kanady - obrázky inzerce
Kanady - obrázky inzerce

Kanady - Polná

Kanady velikosti 41, cca rok používané značky Magnum.
Cena 750 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 26 dnů Počet ukázání detailu 45x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ostatní boty
Polná, Vysočina, poslední aktualizace 17.5.2012

Pánská kožená aktovka - obrázky inzerce
Pánská kožená aktovka - obrázky inzerce

Pánská kožená aktovka - Chotěboř

Prodám pánskou koženou aktovku, téměř nová, mnoho přihrádek a kapes. Pův. cena 4799,-, nyní dohodou. Již není v záruce.
Cena 2 500 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 18x TOP 1x
Nabídka z kategorie Kabelky a tašky
Chotěboř, Vysočina, poslední aktualizace 17.5.2012

Svatební šaty - obrázky inzerce
Svatební šaty - obrázky inzerce

Svatební šaty - Havlíčkův Brod

Prodám krásné svatební šaty, jsou ručně šité. Velikost 40, hrudník 92, pas 74, boky 100, výška postavy 165. Pořizovací cena byla 6500 kč.
Cena 4 500 Kč Cena v aukci 4 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 76x TOP 1x
Aukce z kategorie Svatební šaty
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 17.5.2012

Vysoké Zásahové boty XENA, vhodné pro bezpečností služby - obrázky inzerce
Vysoké Zásahové boty XENA, vhodné pro bezpečností služby - obrázky inzerce

Vysoké Zásahové boty XENA, vhodné pro bezpečností služby - Třebíč

Kvalitní zásahová obuv Xena HX2 vhodná pro bezpečnostní složky, lehká, pevná. Kvalitní bota z hovězinové usně a cordury, skvělý poměr kvalita - cena Prodávám nové, nikdy nenošené. Cena v obchodě 1400,- Kč bohužel bez paragonu - fasoval jsem je v práci. Velkost 7. RUČÍM ZA STAV OBUVI.
Cena 1 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 66x TOP 1x
Nabídka z kategorie Pracovní oděvy a obuv
Třebíč, Vysočina, poslední aktualizace 17.5.2012

Balík na holčičku - obrázky inzerce

Balík na holčičku - Ždár nad Sázavou

Balík 23 věcí na holčičku. Vše bez vad. velikost na dva, dva a půl roku. Sukénky, šatičky, kloboučky, šáteček, trička, tenké rifličky, mikinka, kraťásky-cherokee, topolino. Cena za vše.
Cena 480 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie KOJENECKÉ oblečení a botičky (do 1 roku)
Ždár nad Sázavou, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Růžové capáčky - obrázky inzerce

Růžové capáčky - Humpolec

Prodám růžové capáčky. Skoro nepoužívané.
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Capáčky
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Botičky zn. Befado vel. 21 - obrázky inzerce

Botičky zn. Befado vel. 21 - Humpolec

Prodám botky zn. Befado, vel. 21. Dobrý stav. Další info ráda poskytnu.
Cena 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Ostatní
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Botky vel. 22 od Deichmanna - obrázky inzerce

Botky vel. 22 od Deichmanna - Humpolec

Prodám botky vel. 22 kupované u Deichmanna. Výborný stav, pouze na špičkách místy odřeniny. Další info ráda poskytnu.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Ostatní
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Botičky zn. Befado vel. 19 - obrázky inzerce

Botičky zn. Befado vel. 19 - Humpolec

Prodám botičky zn. Befado, vel. 19. Dobrý stav. Další info ráda poskytnu.
Cena 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Ostatní
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Bačkůrky vel. 21 - obrázky inzerce

Bačkůrky vel. 21 - Humpolec

Prodám růžové bačkůrky vel. 21. Nenošené. Další info ráda poskytnu.
Cena 80 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Pantofle a bačkory
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Botičky zn. Befado vel. 18 - obrázky inzerce

Botičky zn. Befado vel. 18 - Humpolec

Prodám botičky zn. Befado, vel. 18. Bez poškození, výborný stav. Další info ráda poskytnu.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Ostatní
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Sandálky vel. 19 - obrázky inzerce

Sandálky vel. 19 - Humpolec

Prodám letní sandálky vel. 19, kupované u Deichmanna. Bez jakéhokoliv poškození. Další info ráda poskytnu.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Letní boty
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Botky vel. 21 - obrázky inzerce

Botky vel. 21 - Humpolec

Prodám botičky vel. 21 kupované u Deichmanna. Vyborný stav, pouze vpředu okopané. Další info ráda poskytnu.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Ostatní
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Zimní botky zn. Dei-Tex, vel. 21 - obrázky inzerce

Zimní botky zn. Dei-Tex, vel. 21 - Humpolec

Prodám kvalitní zimní botičky zn. Dei-Tex. Výborný stav, pouze vpředu okopané. Další info ráda poskytnu.
Cena 120 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Zimní boty
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Botičkyč. 22 zn. Befado - obrázky inzerce

Botičkyč. 22 zn. Befado - Humpolec

Prodám krátce nošené botičky zn. Befado. Vel. 22. Ve vyborném stavu, neokopané. Další info ráda poskytnu.
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 1x
Nabídka z kategorie Ostatní
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Dívčí kozačky Baťa - jaro, podzim - obrázky inzerce
Dívčí kozačky Baťa - jaro, podzim - obrázky inzerce

Dívčí kozačky Baťa - jaro, podzim - Jihlava

Velikost č. 32, nezničené, vnitřní délka stélky - 21 cm.
Cena 270 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 2x
Nabídka z kategorie Ostatní
Jihlava, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Riflové lacláče, vel. 86 - obrázky inzerce

Riflové lacláče, vel. 86 - Havlíčkův Brod

Nabízím bílé lacláče štěpované béžovou nití. Nastavitelná délka ramínek. Délka 50cm, šířka 28cm. Dobrý stav. VELIKOST: 86.
Cena 40 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Oblečení a botičky pro BATOLATA (1 až 3 roky)
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Rifle, džíny, vel. 80 - obrázky inzerce
Rifle, džíny, vel. 80 - obrázky inzerce

Rifle, džíny, vel. 80 - Havlíčkův Brod

Nabízím dívčí vyšívané džínečky, d = 43cm, pas do gumy v klidu 45cm. Štěpované růžovou nití, velmi pěkný stav. VELIKOST: 80.
Cena 59 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Oblečení a botičky pro BATOLATA (1 až 3 roky)
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Rifle, džíny, vel. 86 - obrázky inzerce
Rifle, džíny, vel. 86 - obrázky inzerce

Rifle, džíny, vel. 86 - Havlíčkův Brod

Nabízím dívčí džínečky z odlehčené rifloviny, d = 48cm, regulace pasu. Velmi pěkný stav, bez vady. VÝROBCE: LITTLE GIRL STAR VELIKOST: 86.
Cena 69 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Oblečení a botičky pro BATOLATA (1 až 3 roky)
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Džíny, rifle, vel. 86/92 - obrázky inzerce
Džíny, rifle, vel. 86/92 - obrázky inzerce

Džíny, rifle, vel. 86/92 - Havlíčkův Brod

Nabízím dětské rifle z tmavé rifloviny, zkracované do rozparků. D = 50cm, pas do gumy v klidu 43cm. Pěkný stav. VELIKOST: 92.
Cena 65 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Oblečení a botičky pro BATOLATA (1 až 3 roky)
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Sametová tepláková souprava, vel. 80 - obrázky inzerce

Sametová tepláková souprava, vel. 80 - Havlíčkův Brod

Nabízím nošenou soupravu. Má pár drobných flíčků. Délka kalhot 45cm, pas do gumy, délka mikiny 35cm, šířka 29cm, délka rukávu od krku 31cm. Dobrý stav. VÝROBCE: MINI VELIKOST: 80.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie Oblečení a botičky pro BATOLATA (1 až 3 roky)
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Mikina s beránkem, vel. 116 - obrázky inzerce
Mikina s beránkem, vel. 116 - obrázky inzerce

Mikina s beránkem, vel. 116 - Havlíčkův Brod

Nabízím nošenou dívčí mikinku, psaná vel. 128, ale je menší. D = 44cm, š = 39cm, délka rukávu od krku 51cm. Má chloupek a žmolečky od praní, na PD flíček (viz. detailní foto). Vhodná na ven nebo do školky. VÝROBCE: YD VELIKOST: 116.
Cena 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 1x
Nabídka z kategorie Dětské oblečení (od 3 let)
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Bavlněná mikinka, vel. 80/86 - obrázky inzerce

Bavlněná mikinka, vel. 80/86 - Havlíčkův Brod

Nabízím nošenou chlapeckou mikču, d = 34cm, š= 33cm, délka rukávu od krku 33cm. Má žmolečky a popraskaný nápis na rukávu. Pěkný stav. VÝROBCE: BABY WORLD VELIKOST: 86.
Cena 30 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie KOJENECKÉ oblečení a botičky (do 1 roku)
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Dívčí letní topy, vel. 122/128 - obrázky inzerce

Dívčí letní topy, vel. 122/128 - Havlíčkův Brod

Nabízím vzdušné dívčí topy: fialkový s Hannah Montana - d = 50cm, š = 32cm. bílý s flitry - d = 48cm, š = 33cm, nastavitelná ramínka. Cena za oba. VÝROBCE: RŮZNÍ VELIKOST: 128.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Dětské oblečení (od 3 let)
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Plátěné lacláče, vel. 12 měsíců - obrázky inzerce

Plátěné lacláče, vel. 12 měsíců - Havlíčkův Brod

Nabízím moca plaťáky ve výborném stavu. Regulace délky (45cm), šířka 29,5cm. Kapsáče, s vyšívanou aplikací. VELIKOST: 80.
Cena 45 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 2x
Nabídka z kategorie Oblečení a botičky pro BATOLATA (1 až 3 roky)
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Více inzerátů naleznete v jednotlivých kategoriích:

Boty (3899)

Hip Hop (304)

Mikiny (1275)

Ostatní (1335)

Svetry (939)